قیمت فروش انواع دستگاه تصفیه آب

دسته بندی: دستگاه تصفیه آب
1,602 views

قیمت برندهای دستگاه تصفیه آب

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی قیمت

The Price of Domestic Water Purifier

 

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

 این مقاله در سایت FoxRun بر اساس فاکتور های زیر تنظیم و ارائه گردیده است

 • قیمت دستگاه تصفیه آب های ارائه شده به صورت حدودی بوده و احتمال اینکه قیمت ها واقعی به دلیل تغییر نرخ ارز کمی متفاوت باشد وجود دارد و نیز عواملی دیگری مانند نصب ،تحویل و گارانتی دستگاه معمولا در قیمت نهایی دستگاه تصفیه آب تاثیر گذار است.
 • در این مقاله تنها دستگاه تصفیه آب های زیر سینکی شش مرحله ای که به روش اسمز معکوس اقدام به تصفیه آب می نمایند مورد بررسی قرار گرفته است
 • علت انتخاب این مدل از دستگاه تصفیه آب ها به دلیل کامل بودن مراحل تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای اسمز معکوس می باشد و اینکه این مدل از دستگاه تصفیه آب تمامی مواد مضر آب و آلایندگی ها آن را به صورت کامل حذف می نماید و می توان به جرات بیان داشت که این مدل دستگاه تصفیه آب ، بهترین دستگاه تصفیه آب و بهترین انتخاب در بین سایر مدل ها مانند دستگاه های تصفیه آب تک مرحله ای ، دستگاه تصفیه آب سرشیری ، دستگاه تصفیه آب سه مرحله و یا دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای معمولی که تنها به عنوان پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند می باشد.
 • سعی بر آن شده که برندهای معرفی شده در این مقاله نسبتا از بهترین برندهای موجود در بازار باشد البته احتمال اینکه برند خوبی از قلم افتاده باشد نیز وجود دارد
 • ترتیب ارائه شده در معرفی برندهای دستگاه تصفیه آب بر اساس با کیفیت ترین ها نمی باشد .
 • صرفا قیمت بالای بعضی از دستگاه های تصفیه آب نشان دهنده کیفیت بالای آن ها نمی باشد .

 

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت حدودی فروش دستگاه تصفیه آب پیوریکام PURICOM

شرکت پیوریکام از شرکت های معتبر تولید کننده دستگاه تصفیه آب می باشد که در کشور تایوان تاسیس گردیده است. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب مورد توجه قرار گرفته است. دو محصول پر فروش این برند تایوانی را در ادامه معرفی می نماییم.

 

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب پیوریکام Puricom CE6

این دستگاه تصفیه آب توسط شرکت پیوریکام به صورت شش مرحله ای اسمز معکوس بوده و ساخت کشور تایوان است. دستگاه های تولیدی این شرکت تحت لیسانس آمریکا می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6 شش مرحله ای اسمز معکوس در حدود ۶۵۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان می باشد.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب پیوریکام Puricom CE4

این دستگاه تصفیه آب خانگی نیز مانند مدل CE6 شش مرحله ای اسمز معکوس Ro می باشد و تنها تفاوت این دستگاه با مدل CE6 در جنس بدنه آن است. جنس بدنه دستگاه تصفیه آب پیوریکام CE6 فلزی بوده و جنس بدنه مدل CE4 از پلاستیک فشرده ABS می باشد که برای مناطق با رطوبت بالا مناسب تر می باشد

قیمت دستگاه تصفیه آب پیوریکام شش مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی در حدود ۶۰۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان می باشد.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب اکوسافت آلمان ECOSOFT

دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای اکوسافت برندی اروپایی بوده و ساخت کشور آلمان می باشد و از سیستم تصفیه اسمز معکوس برای تصفیه آب بهره می گیرد

اصل دستگاه شش مرحله ای بوده که گاها توسط بعضی از شرکت ها با افزودن فیلتر های دیگر مانند فیلتر تصفیه آب ماورای بنفش و یا فیلتر قلیایی نیز ارائه می گردد.

قیمت دستگاه تصفیه آب اکوسافت در حدود ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون دویست هزار تومان می باشد .

 

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول  Easywell

دستگاه تصفیه آب ایزی ول Easywell ساخت کشور تایوان است که در کشور ما نیز دارای نمایندگی می باشد

چهار مدل از دستگاه تصفیه آب ایزی ول Easywell به صورت زیر سینکی می باشد همچنین تعداد مراحل تصفیه آب آن ها ۶ مرحله ای بوده و به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول Easywell در مدل های زیر سینکی از حدود ۷۰۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان می باشد

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب اطلس فیلتری ATLAS FILTRI

دستگاه تصفیه آب اطلس فیلتری ATLAS FILTRI برندی اروپایی و ساخت کشور ایتالیا است . دو مدل OASIS DP-F RO و OASIS DP-F SANIC RO که شش مرحله ای زیر سینکی و به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهد.

این دستگاه نیز از برندهای خوب دستگاه تصفیه آب است که در کشور به فروش می رسد.

قیمت دستگاه تصفیه آب اطلس فیلتری ATLAS FILTRI حدود ۷۰۰ هزار تومان تا ۹۵۰ هزار تومان می باشد که بسته به نوع آن و تعداد مراحل و نوع فیلتر ها متفاوت می باشد.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب ربن Roben

دستگاه تصفیه آب ربن Roben ساخت کشور کره جنوبی بوده که یکی از برند های خوب تصفیه آب در کشور می باشد. مدل زیر سینکی شش مرحله ای اسمز معکوس نیز دارد.

البته این برند نیز دارای مدل های دیگری چون دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای ، پنج مرحله ای و کیسی می باشد که با توجه به امکانات مختلف هریک از این دستگاه ها قیمت آن ها نیز متفاوت است.

قیمت دستگاه تصفیه آب ربن مدل اسمز معکوس زیر سینکی آن ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و صد هزار تومان متفاوت می باشد.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی AQUAJOY

دستگاه تصفیه آب آکواجوی (aquajoy) شش مرحله ای نداشته و مدل های زیر سینکی آن در سه مدل که تفاوت در امکانات و نحوه اتصالات آن و نیز نوع فیلتر های بکار رفته در آن ها می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب های اسمز معکوس زیر سینکی آکواجوی (aquajoy) از ۷۵۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان  است.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب کنت KENT

دستگاه تصفیه آب کنت ساخت کشور هند می باشد و شرکت کنت هند تحت لیسانس کنت آمریکا بوده و در مدل های مختلف از جمله دیواری تولید می شود

دستگاه کنت مدل زیر سینکی آن هشت مرحله ای بوده که از مزایای آن می باشد از معایب آن نیز می توان به حجم کم مخزن دستگاه اشاره نمود .

قیمت دستگاه تصفیه آب کنت اسمز معکوس زیر سینکی ۸۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان می باشد

 

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب هیوندای Hyundai

دستگاه تصفیه آب هیوندای Hyundai ساخت کشور کره جنوبی بوده که مدل زیر سینکی آن پنج مرحله ای و به روش اسمز معکوس می باشد در نتیجه این دستگاه فاقد فیلتر مرحله ششم می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب هیوندایی Hyundai  ۵ مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی بین ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون صد هزار تومان می باشد. البته مدل های دیگر این برند مانند مدل های کیسی آن از قیمت به مراتب بالاتری برخودار می باشند

 

قیمت حدودی فروش دستگاه تصفیه آب کووی Coway

این دستگاه تصفیه آب ساخت شرکتCoway  کره جنوبی می باشد

دستگاه های ارائه شده توسط این شرکت دارای محفظه بوده و شباهت زیادی به دستگاه های تصفیه آب کیسی دارد البته تولید این شرکت بر تصفیه آب های کیسی و نیز دستگاه هایی که قابلیت سرد و گرم کردن آب بعد از تصفیه را دارند متمرکز می باشد.

تعداد مراحل تصفیه در این دستگاه با توجه به ادغام مرحله ها با یکدیگر معمولا در مدل های ۵ و یا ۴ مرحله می باشد و فاقد پمپ است البته شرکت سازنده آن روش تصفیه آب این مدل دستگاه ها را اسمز معکوس RO معرفی می نماید که آگاهی از صحت در این مورد را به خوانندگان عزیز میسپاریم.

به دلیل ناکافی بودن اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده این دستگاه در کشور از بیان مطالب بیشتر در مورد این دستگاه خود داری می نماییم. می توانید برای شناخت بیشتر این دستگاه به سایت آن مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه تصفیه آب Coway با توجه به مدل های مختلف آن بسیار متفاوت است ساده ترین مدل ارائه شده حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاری شده است و سایر مدل ها معمولا قیمتی به مراتب بالاتر را دارا می باشند.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب پیوریتک PURITEC

این دستگاه تصفیه آب تایوانی مشابه دستگاه تصفیه آب پیوریکام می باشد و از نظر مراحل تصفیه آب و نیز امکانات مشابه پیوریکام است تنها تفاوت این دستگاه ها با مدل های پیوریکام متفاوت بودن کیفیت ساخت این دستگاه ها می باشد که همین امر باعث کاهش قیمت پیوریتک از دستگاه تصفیه آب پیوریکام شده است.

قیمت دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی پیوریتک از ۵۰۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان می باشد

 

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب سوسیف SO~SAFE

دستگاه تصفیه آب سوسیف ساخت کشور امارات و تحت لیسانس آمریکا می باشد . دستگاه تصفیه آب سوسیف زیر سینکی پنج مرحله ای بوده که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه می نماید در نتیجه این دستگاه فاقد فیلتر ششم یعنی فیلتر مینرال می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب سوسیف پنج مرحله ای اسمز معکوس در حدود ۸۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

 

قیمت فروش دستگاه تصفیه آب واتر پرو WATERPRO

این برند نیز مانند سایر برندها دارای مدل های مختلف دستگاه تصفیه آب می باشد که دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی آن موجود می باشد

البته این برند دارای مدل های پنج مرحله ای نیز داشته که نسبت به دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای اسمز معکوس Ro از قیمت پایین تری برخودار می باشد

قیمت دستگاه تصفیه آب واتر پرو WATERPRO شش مرحله ای زیر سینکی که به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهد بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۶۰۰ هزار تومان می باشد

 

برندهای بسیار دیگری نیز مانند دستگاه تصفیه آب SOFT WATER سافت واتر، دستگاه تصفیه آب آکوا بست و … نیز وجود دارد که به مرور به این لیست افزوده خواهد شد البته باز این نکته متذکر می شویم که تفاوت در قیمت دستگاه تصفیه آب به دلایل مختلفی می باشد که به صورت تیتر وار به آن ها اشاره می نماییم

 • تفاوت در کشور های سازنده دستگاه مانند دستگاه های اروپایی با تایوانی و یا دستگاه های مونتاژ داخل
 • تفاوت در کیفیت ساخت و قطعات بکار رفته
 • تفاوت در کیفیت فیلتر دستگاه تصفیه آب
 • تفاوت تعداد فیلتر بکار رفته
 • پایه دار بودن یا نبودن
 • جنس بکار رفته در بدنه 
 • تفاوت در شیر برداشت اهرمی یا ستاره ای بودن شیر و نیز تفاوت در جنس شیر برداشت
 • حجم مخزن 
 • مدت زمان گارانتی
 • تفاوت قیمت دستگاه های تصفیه آب بخاطر تفاوت در خدمات ارائه شده از سوی فروشنده، اینکه قیمت دستگاه تصفیه آب همراه با نصب و تحویل می باشد یا به صورت جداگانه این هزینه ها محاسبه و مبلغ آن دریافت خواهد شد.

برای اطلاع کامل از دیگر برندها و نیز به روز رسانی مقاله می توانید به سایت amitistech.com مراجعه نمایید.

همچنین جهت مشاوره برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید با شماره های ۷۷۶۵۴۸۷۰-۷۷۶۵۴۸۰۵-۰۲۱ ویا با شماره همراه ۰۹۱۲۶۱۲۱۲۳۰ تماس حاصل نمایید.

 

دیگر مقالات

انواع مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت

گواهینامه های دستگاه تصفیه آب خانگی

اهمیت تعویض فیلتر ها و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

اهنمای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی


راهنماي دانلود
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.